Meditace „Rekapitulace“ – doporučení k praxi

Marek Vich
05.02.2024 22:43
Meditace „Rekapitulace“ – doporučení k praxi
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V čtrnáctém dílu kurzu mindfulness, který vám představuje lektor Marek Vich, se budete učit, jak nejlépe využít praxi „Rekapitulace“ ve vašem každodenním životě. Marek vám poskytne několik doporučení a tipů, které vám pomohou efektivněji provádět tuto meditační techniku.

Kurz, na který je tato lekce navázána, se jmenuje “Jak zvládat stres a předcházet vyhoření pomocí mindfulness”. Stres je v dnešní době velkou výzvou pro většinu z nás a je důležité se naučit ho efektivně zvládat. V rámci kurzu se naučíte několik technik, které vám pomohou uvolnit nepříjemné emoce, zlepšit soustředěnost a odpočívat v každodenním životě. Cílem kurzu je dosáhnout klidu, pohody a efektivity jak doma, tak v práci.

Meditace „Rekapitulace“ je jednou z technik mindfulness, která vám pomůže vnést více uvolnění, bdělosti a klidu do vašeho života. Během této meditace se zaměříte na přítomný okamžik a naučíte se uvědomovat si události, které se děly v minulosti. Tato technika je velmi účinná při řešení stresu a prevenci vyhoření.

Přidejte se k nám na kurzu “Jak zvládat stres a předcházet vyhoření pomocí mindfulness” a naučte se, jak efektivně využívat techniku „Rekapitulace“ ve svém každodenním životě. Uvidíte, že i malá změna ve vašem přístupu může mít velký dopad na vaši pohodu a klid.

Vstoupit do kurzu

Reklama