Stres a emoce: hlubší příčiny napětí v našem životě

Marek Vich
05.02.2024 22:42

Vstoupit do kurzu

V lekci „Stres a emoce: hlubší příčiny napětí v našem životě“ se zaměříme na to, jaké jsou hlavní příčiny škodlivého stresu a jak s nimi pracovat. Soustředíme se hlavně na nahromaděné emoce, které často přehlížíme nebo si jich nejsme vědomi.

Tato lekce je součástí videokurzu „Jak zvládat stres a předcházet vyhoření pomocí mindfulness“ vedeného lektorem Markem Vichem. Ve videokurzu se naučíte důležité techniky a strategie pro zvládání stresových situací a uvolňování nepříjemných emocí. Také se dozvíte, jak relaxovat a odpočívat efektivně, jak zlepšit svou soustředěnost a efektivitu a jak překonat únavu a nespavost.

Stres může mít negativní dopad na naše zdraví, výkon a celkovou spokojenost. Může dokonce vést k syndromu vyhoření. Naštěstí existují účinné způsoby, jak s těmito problémy bojovat a tento kurz vám ukáže, jak na to.

Kurz „Jak zvládat stres a předcházet vyhoření pomocí mindfulness“ vám představí čtyři účinné techniky mindfulness, které vám pomohou dosáhnout většího uvolnění, bdělosti a klidu a zlepšit vaše osobní i profesní vztahy. Mindfulness, neboli všímavost, je schopnost uvědomovat si přítomný okamžik a stovky vědeckých studií potvrzují její příznivé výsledky.

Přidejte se k lektorovi Marku Vichovi a naučte se, jak zažívat více pohody a klidu ve svém každodenním životě.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu