„Chvilka pro sebe“ – doporučení

Marek Vich
05.02.2024 22:41

Vstoupit do kurzu

V této lekci s názvem „Chvilka pro sebe – doporučení“ se dozvíte praktické tipy, které vám pomohou aplikovat meditaci „Chvilka pro sebe“ do vašeho každodenního života a snižovat stres. Pokud vás tato meditace zaujala, doporučuji vám pravidelně pokračovat s jejím cvičením. Můžete použít nahrávku, kterou jste si poslechli v předchozím videu, nebo si můžete vybrat alternativní nahrávku, kterou najdete u šestého dílu kurzu.

Tato lekce je součástí kurzu s názvem „Jak zvládat stres a předcházet vyhoření pomocí mindfulness“, který vám pomůže naučit se účinně zvládat stresové situace a předejít vyhoření. Lektorem kurzu je Marek Vich, který vám předá všechny potřebné znalosti.

V kurzu se naučíte mnoho užitečných věcí, například jak zvládnout stresové situace, jak se uvolnit a zvládnout nepříjemné emoce, jak efektivně relaxovat a odpočívat, jak zlepšit soustředěnost a efektivitu a jak úspěšně zavést praxi mindfulness do svého života. Stres je často jedním z našich hlavních problémů a přílišné množství stresu může mít negativní vliv na naše zdraví a psychiku. Proto je důležité se naučit s ním účinně pracovat a tento kurz vám v tom pomůže.

Mindfulness neboli všímavost je schopnost uvědomovat si události v přítomném okamžiku. Kurz vás naučí čtyři účinné techniky mindfulness, které vám pomohou vnést více uvolnění, bdělosti a klidu do vašeho každodenního života. Vědecké studie opakovaně potvrzují příznivé výsledky využití mindfulness pro zvládání stresu, prevenci vyhoření a zlepšení pozornosti.

Pojďte se společně s Markem Vichem naučit, jak si v každodenním životě užívat více klidu a pohody.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu