80%

Akrylová malba technikou vrstvování s Joem Muczkou
online video kurz

  • 27 lekcí
Joe Muczka Jr.

Návod na Akrylová malba technikou vrstvování s Joem Muczkou

V kurzu „Akrylová malba technikou vrstvování s Joem Muczkou Jr.“ se naučíte malovat krásné obrazy ve stylu pop artu s uznávaným umělcem Joe Muczkou Jr. Joe je vyhledávaným a uznávaným tvůrcem, který se zařadil mezi top deset výtvarných umělců v Evropě. Jeho díla jsou typická výraznou barevností a nezaměnitelným expresivním rukopisem.

Kurz je určen pro kohokoliv, kdo se chce naučit malovat. Joe vám ukáže, jak míchat barvy, jak vytvořit skicu a jak s ní pracovat, jak vypracovat pozadí a jak vytvořit finálové efekty. Kurz je rozdělen do tří lekcí, ve kterých se naučíte malovat motivy Šachů, portrét Charlieho Chaplina a kolibříka. Joe vás provede celým procesem malby krok za krokem a ukáže vám techniky a triky, které používá.

V bonusovém videu vám Joe také dá návod, jak se stát úspěšným umělcem, který svá díla prodává a svým uměním se živí. Joe není jen malíř, vytváří také sochy, originální módní kolekce a věnuje se interiérové malbě a bodypaintingu.

Připojte se k tomuto online kurzu a získejte jedinečnou příležitost naučit se malovat od světově uznávaného umělce Joe Muczky Jr.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Akrylová malba technikou vrstvování s Joem Muczkou

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu