Motiv Šachy – tónování barev

Joe Muczka Jr.
06.02.2024 00:42

Vstoupit do kurzu

V této online video lekci s názvem „Motiv Šachy – tónování barev“ se naučíte základy vrstvování barev s dalšími odstíny. Lekce je součástí kurzu „Akrylová malba technikou vrstvování s Joem Muczkou“, který vás provede krok za krokem procesem tvorby obrazů akrylovými barvami.

Joe Muczka Jr., uznávaný umělec a lektor kurzu, je znám svými barevnými a výtvarnými styly, které zahrnují pop art, kubismus a expresionismus. Kurz je vhodný pro všechny, kteří chtějí naučit malovat nebo zdokonalit své malířské dovednosti.

Kromě samotné malby se v kurzu naučíte také míchat barvy, vytvořit skici a pracovat s nimi, vypracovat pozadí a vytvořit finální efekty. Joe Muczka Jr. vám také poskytne cenné rady, jak se stát úspěšným umělcem a živit se svým uměním.

Kurz „Akrylová malba technikou vrstvování s Joem Muczkou“ obsahuje tři obrazy, které budete malovat společně s lektorem. První z nich je motiv Šachů, druhý je portrét Charlieho Chaplina a třetí je motiv Kolibříka. Lektor vás provede každým krokem malby a ukáže vám, že i bez předchozích zkušeností je možné dosáhnout skvělých výsledků.

Joe Muczka Jr. využívá techniku vrstvování barev, kterou vytvořil sám a je typická pro jeho díla. Jeho styl malby byl dokonce pojmenován „muczkismus“ jeho kolegy umělce. Tato lekce je skvělou příležitostí naučit se tuto techniku od samotného tvůrce.

Připojte se k online video lekci „Motiv Šachy – tónování barev“ a objevte kouzlo akrylové malby technikou vrstvování s Joem Muczkou Jr.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu