Motiv Kolibřík – dokončení pozadí

Joe Muczka Jr.
06.02.2024 00:45

Vstoupit do kurzu

Ve videu lekce „Motiv Kolibřík – dokončení pozadí“ se budete naučit vytvářet další efekty na pozadí obrazu. Tato lekce je součástí kurzu „Akrylová malba technikou vrstvování s Joem Muczkou“, který vás naučí malovat krásné obrazy s uznávaným umělcem Joeem Muczkou Jr. Joe Muczka Jr. je malířem, sochařem a módním designérem, jehož obrazy jsou plné barev a kombinují různé výtvarné styly.

Ve videu se dozvíte, jak správně míchat barvy a jak vytvořit skicu obrazu. Joe vám ukáže, jak pracovat se skicou a jak postupovat při vypracování pozadí. Kromě toho se naučíte vytvořit finální efekty a malovat podle Joeových pokynů. Kurz vám také poskytne cenné rady a tipy, jak se stát úspěšným umělcem a prodávat svá díla.

Kurz „Akrylová malba technikou vrstvování s Joem Muczkou“ vás provede malbou tří různých motivů – Šachy, portrét Charlieho Chaplina a motiv Kolibříka. Každý krok malby je detailně vysvětlen Joeem Muczkou Jr. a díky tomu může kurz navštěvovat jakýkoliv zájemce, bez ohledu na jeho malířské zkušenosti.

Joe Muczka Jr. používá ve svých obrazech techniku vrstvování barev, kterou sám vyvinul a je typická pro jeho díla. Jeho styl malby si získal mezi kolegy umělce přezdívku „muczkismus“. Pokud tedy milujete akrylovou malbu a chcete se naučit nové techniky od výjimečného umělce, pak je tento kurz pro vás to pravé.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu