Motiv Šachy – malujeme bílou a žlutou barvou

Joe Muczka Jr.
06.02.2024 00:42
Motiv Šachy – malujeme bílou a žlutou barvou
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Tato online video lekce je součástí kurzu “Akrylová malba technikou vrstvování s Joem Muczkou”. V této lekci se budeme zabývat motivem Šachy a naučíme se malovat pomocí bílé a žluté barvy.

V kurzu se naučíte všechny základní techniky akrylové malby a techniky vrstvení barev. Joe Muczka Jr. vám ukáže, jakých barv se použít, jak je správně smíchat a jak je aplikovat na plátno.

Joe je uznávaným umělcem, jehož obrazy jsou barevné a unikátní. Je známý také svým typickým stylem, ve kterém kombinuje různé výtvarné směry jako pop art, kubismus a expresionismus.

V rámci kurzu se naučíte také kreslit skici, jak pracovat s nimi, jak vytvořit pozadí a finálové efekty. Joe vás provede každým krokem malby a naučí vás, jak malovat podle jeho pokynů.

Kromě techniky malby se v kurzu také dozvíte, jak se stát úspěšným umělcem a prodávat svá díla. Joe vám dá cenné rady a tipy, jak se prosadit ve světě malby a umění.

Tato lekce je jednou ze tří, které jsou součástí kurzu. Další lekce zahrnují malbu portrétu Charlieho Chaplina a motivu Kolibříka. Joe vás provede každým obrazem krok za krokem a ukáže, jak namalovat poutavý obraz, i když nejste profesionální malíř.

Přidejte se k nám na tomto kurzu a objevte svůj vlastní umělecký potenciál.

Vstoupit do kurzu

Reklama