Motiv Šachy – tónování dalšími barvami

Joe Muczka Jr.
06.02.2024 00:42

Vstoupit do kurzu

V této online video lekci s názvem „Motiv Šachy – tónování dalšími barvami“ se naučíte, jak míchat barvy a vytvořit nové odstíny. Lektor Joe Muczka Jr. vám ukáže, jak vrstvovat barvy a dosáhnout tak zajímavých efektů ve vašich obrazech.

Tato lekce je součástí kurzu „Akrylová malba technikou vrstvování s Joem Muczkou“, který vám umožní naučit se malovat s uznávaným umělcem. Joe Muczka Jr. je známý svými barevnými a expresionistickými obrazy, které kombinují různé výtvarné styly.

Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé malíře. Kromě samotného malování vám Joe Muczka Jr. poskytne i tipy a rady, jak se stát úspěšným umělcem a prodávat svá díla. Joe má bohaté zkušenosti s malováním, sochařstvím a interiérovou malbou.

V kurzu se naučíte základy míchání barev, tvorbu skic, práci se skicou, vypracování pozadí a vytvoření finálních efektů. Joe vás provede malbou třech různých motivů – Šachů, portrétu Charlieho Chaplina a kolibříka. Budete mít jedinečnou možnost vidět, jak dokáže Joe sám sebevědomě vést i nemalíře vytvoření úžasných obrazů.

Připojte se k tomuto kurzu a objevte svůj vnitřní umělec!

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu