Motiv Kolibřík – finální úpravy

Joe Muczka Jr.
06.02.2024 00:46

Vstoupit do kurzu

V online video lekci s názvem „Motiv Kolibřík – finální úpravy“ se naučíte poslední finální úpravy na obrazu a tím dokončit svou akrylovou malbu. Tato lekce je součástí kurzu „Akrylová malba technikou vrstvování s Joem Muczkou“, který vám umožní naučit se malovat krásné obrazy pod vedením uznávaného umělce Joea Muczkou Jr.

Kurz je vhodný pro všechny, kdo se chtějí naučit malovat akrylovými barvami. Joe Muczka Jr. je známý svými barevnými a expresivními obrazy, které kombinují různé výtvarné styly, jako je pop art, kubismus a expresionismus.

V rámci kurzu se naučíte několik důležitých technik, například míchání barev, tvorbu skic, práci se skicou, vypracování pozadí a vytvoření finálních efektů. Budete malovat podle konkrétních pokynů Joea Muczkou Jr., který vás provede celým procesem malby.

Kromě samotného malování vám Joe Muczka Jr. v bonusovém videu poskytne tipy a rady, jak se stát úspěšným umělcem a jak svá umělecká díla efektivně prodávat. Joe se totiž nevěnuje jen malbě, ale také sochařství, tvorbě módních kolekcí, interiérové malbě a dokonce i bodypaintingu.

Celkově v kurzu „Akrylová malba technikou vrstvování s Joem Muczkou“ se naučíte malovat tři obrazy, přičemž jedním z nich je motiv Kolibříka. Joe Muczka Jr. vás provede celým procesem malby a ukáže vám, jak i nemalíři dokáží vytvořit krásný obraz pod jeho vedením.

Tento kurz je také vhodný pro začátečníky, kteří chtějí objevit svou tvůrčí stránku a naučit se malovat. Joe Muczka Jr. je zkušeným lektorem, který dokáže předat své umění i těm, kteří nemají žádné předchozí zkušenosti s malbou.

Přidejte se k našemu kurzu „Akrylová malba technikou vrstvování s Joem Muczkou“ a objevte svůj potenciál v malbě.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu