Motiv Kolibřík – vyplnění skici

Joe Muczka Jr.
06.02.2024 00:44

Vstoupit do kurzu

V rámci lekce „Motiv Kolibřík – vyplnění skici“ se naučíte doladit hrubou skicu do finální podoby obrazu. Joe Muczka Jr., uznávaný umělec a lektor kurzu „Akrylová malba technikou vrstvování s Joe Muczkou“, vám ukáže, jak postupovat a jaké techniky použít.

Celý kurz je zaměřen na techniku vrstvování barvy, kterou Joe Muczka Jr. důkladně zdokonalil. Jeho obrazy jsou plné barev a kombinují různé výtvarné styly, jako je pop art, kubismus a expresionismus. Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé malíře, kteří chtějí seznámit se s Joeovou technikou.

Kromě postupu tvorby obrazu se v kurzu dozvíte také, jak správně míchat barvy, jak vytvořit skicu a jak s ní pracovat. Joe Muczka Jr. vás provede i vypracováním pozadí a vytvořením finálních efektů. Kurz zahrnuje i Joeův osobní návod, jak se stát úspěšným umělcem a živit se svým uměním.

V rámci kurzu malování tímto způsobem Joe Muczka Jr. ukáže, jak namalovat tři různé obrazy. Jedním z nich je motiv Kolibříka, který vás provede celým procesem vrstvení a doladění skici. Joe Muczka Jr. je skvělým učitelem s jasným vedením a díky jeho pokynům bude malování pro každého snadné a zábavné.

Naučte se od mistra a objevte radost z tvorby v kurzu „Akrylová malba technikou vrstvování s Joe Muczkou“. Přihlaste se hned teď a začněte svou uměleckou cestu.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu