Motiv Kolibřík – efekty v kolibříkovi černou barvou

Joe Muczka Jr.
06.02.2024 00:45

Vstoupit do kurzu

Přivítejte ve videu lekci s názvem „Motiv Kolibřík – efekty v kolibříkovi černou barvou“. Tato lekce je součástí kurzu „Akrylová malba technikou vrstvování s Joem Muczka Jr.“, který je vedený známým umělcem Joe Muczkou Jr. Pokud se chcete pustit do efektů v kolibříkovi a naučit se pracovat s černou barvou, jste na správném místě.

Kurz „Akrylová malba technikou vrstvování s Joem Muczkou Jr.“ je zaměřen na ty, kdo se chtějí naučit malovat krásné obrazy. Joe Muczka Jr. je uznávaným umělcem, jehož práce jsou typické barevností a mícháním různých výtvarných stylů. V kurzu se naučíte mnoho základních technik, jako je míchání barev, tvorba skic a práce s nimi, vytváření pozadí nebo finální efekty. Joe vám také ukáže, jak malovat podle jeho pokynů a jak se stát úspěšným umělcem.

O kurzu se dozvíte více, včetně dalších tématických lekcí, jako jsou motivy Šachů a portrét Charlieho Chaplina, ve videích „Akrylová malba technikou vrstvování s Joem Muczkou Jr.“ Joe Muczka Jr. vás provede krok za krokem celým procesem malby a ukáže vám, jakým způsobem obrazy malovat. Nezáleží na tom, zda jste začátečníkem či pokročilým malířem, kurz je určen pro všechny.

Pokud vás zajímá, jak Joe Muczka Jr. vytváří svá díla pomocí techniky vrstvování barev, neváhejte se do kurzu přihlásit. Nejenže tím zdokonalíte své malířské schopnosti, ale také se seznámíte s unikátním uměleckým stylem, který Joe vytvořil a který mu dali kolegové přezdívku „muczkismus“.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu