Motiv Charlie Chaplin – příprava skici a pozadí obrazu

Joe Muczka Jr.
06.02.2024 00:43

Vstoupit do kurzu

Tato lekce se zaměřuje na přípravu skici a pozadí obrazu, který je inspirovaný jedním z nejznámějších filmových hrdinů – Charliem Chaplinem. Podle přiloženého pdf souboru si v této lekci vypracujete skicu a poté se můžete pustit do vytvoření pozadí obrazu.

Lekce je součástí kurzu „Akrylová malba technikou vrstvování s Joem Muczkou“. Tento kurz vás naučí malovat krásné obrazy pomocí akrylových barev. Joe Muczka Jr., uznávaný umělec, ve své malbě kombinuje různé výtvarné styly, jako je pop art, kubismus a expresionismus.

Kurz je vhodný pro všechny, kteří se chtějí naučit malovat. Navíc, Joe Muczka Jr. v bonusovém videu poskytne návod, jak se stát úspěšným umělcem a jak svým uměním živit. Joe není pouze malířem, ale také sochařem a designérem módních kolekcí.

V kurzu se naučíte, jak míchat barvy, jak vytvořit skicu a jak s ní pracovat, jak vypracovat pozadí a jak vytvořit finální efekty. Během kurzu budete malovat tři obrazy, mezi kterými je i portrét Charlieho Chaplina. Joe Muczka Jr. vás provede krok za krokem celým procesem malby, takže i ti, kteří nejsou zkušení malíři, budou schopni zvládnout tuto techniku malování.

Kurz „Akrylová malba technikou vrstvování s Joem Muczkou Jr.“ je skvělou příležitostí naučit se malovat a objevit svůj vnitřní umělecký talent.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu