Motiv Šachy – dokončení vypracování skici

Joe Muczka Jr.
06.02.2024 00:42

Vstoupit do kurzu

V této lekci s názvem „Motiv Šachy – dokončení vypracování skici“ se naučíte dokončit celou skicu obrazu tak, aby z ní vystoupila. Tato lekce je součástí kurzu „Akrylová malba technikou vrstvování s Joem Muczkou“, který vás provede postupem malby pomocí akrylových barev. Tento kurz je veden umělcem Joem Muczkou Jr., který je známý svými barevnými a expresionistickými obrazy.

V rámci kurzu se dozvíte několik různých technik, jak pracovat s barvami, jak vytvořit skicu obrazu a jak s ní pracovat, jak vypracovat pozadí obrazu a jak vytvořit finálové efekty. Joe vám budou kroku za krokem ukazovat, jak malovat podle jeho pokynů, a tak se naučíte i vypracování skici.

Kurz „Akrylová malba technikou vrstvování s Joem Muczkou Jr.“ není jen o malbě, ale také se dozvíte, jak se stát úspěšným umělcem a jak prodávat svá díla. Joe Muczka Jr. je multi-talentovaný umělec, který se věnuje nejen malbě, ale také tvorbě soch a originálních módních kolekcí, interiérové malbě a dokonce i bodypaintingu.

V rámci kurzu se naučíte malovat tři různé obrazy. Prvním motivem je šachovnice, druhým je portrét Charlieho Chaplina a třetím motivem je kolibřík. Joe vás provede celým procesem malby a ukáže vám, jak i nemalíř dokáže pod jeho vedením namalovat úžasný obraz.

Joe Muczka Jr. používá svou vlastní techniku vrstvování barev, která je pro jeho díla typická. V jeho malbách se promítá více výtvarných stylů, jako je pop art, kubismus a expresionismus. Jeho styl malby je dokonce tak jedinečný, že ho někteří jeho kolegové pojmenovali „muczkismus“.

Pokud vás malba zajímá a rádi byste se naučili techniky malby, určitě si nezapomeňte prohlédnout tento skvělý kurz s Joem Muczkou Jr. a objevte svůj vlastní umělecký talent.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu