Motiv Kolibřík – pokračování v malbě pozadí

Joe Muczka Jr.
06.02.2024 00:44

Vstoupit do kurzu

Pokračujte ve své malbě pozadí a přidávejte další vrstvy barev. Tentokrát použijte bílou barvu, která přinese do vašeho obrazu další dimenzi. V této lekci se naučíte používat techniku vrstvování barev, kterou používá umělec Joe Muczka Jr. na svých obrazech.

Lekce „Motiv Kolibřík – pokračování v malbě pozadí“ je součástí kurzu „Akrylová malba technikou vrstvování s Joem Muczkou“. Tento kurz je určen pro všechny, kteří se chtějí naučit malovat pomocí akrylových barev. Joe Muczka Jr., známý umělec, vám představí své techniky a styly malby, včetně pop artu, kubismu a expresionismu.

Kurz vás provede celým procesem malby, od míchání barev a vytvoření skici, až po vypracování pozadí a finální efekty. Kromě samotné malby se v kurzu dozvíte další tipy a rady od Joea Muczkou, včetně toho, jak se stát úspěšným umělcem a živit se svými uměleckými díly.

Tato lekce se zaměřuje na motiv Kolibříka. Budete pokračovat v malbě pozadí a přidávat další vrstvy barev. Bílá barva přinese do obrazu další svěžest a jemnost. Joe Muczka Jr. vás provede celým procesem krok za krokem, takže i ti, kteří nejsou zkušenými malíři, si z kurzu odnesou nádherný obraz.

Naučte se malovat s umělcem Joe Muczkou Jr. a objevte radost z tvorby vlastního uměleckého díla. Připojte se k kurzu „Akrylová malba technikou vrstvování s Joem Muczkou“ a začněte objevovat svůj potenciál v malbě.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu