Motiv Šachy – finální efekty

Joe Muczka Jr.
06.02.2024 00:43
Motiv Šachy – finální efekty
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V lekci s názvem “Motiv Šachy – finální efekty” se dozvíte, jak dodat vašemu obraze finální efekty a dokončit ho. Tato lekce je součástí online video kurzu “Akrylová malba technikou vrstvování s Joem Muczka Jr.”, který vede umělec Joe Muczka Jr.

Kurz vás naučí malovat krásné obrazy s využitím akrylových barev a techniky vrstvování. Joe Muczka Jr. je uznávaný umělec, jehož obrazy se vyznačují barevností a kombinací různých výtvarných stylů jako je pop art, kubismus a expresionismus.

Tento kurz je vhodný pro každého, kdo se chce naučit malovat. V bonusovém videu vám Joe Muczka Jr. také poskytne rady a tipy, jak se stát úspěšným umělcem a prodávat svá díla. Joe se neomezuje jen na malování, ale vytváří také sochy a originální módní kolekce, maluje interiéry a také se věnuje bodypaintingu.

V rámci kurzu se naučíte například, jak správně míchat barvy, jak vytvořit skicu a s ní pracovat, jak vypracovat pozadí obrazu, jak vytvořit finálové efekty a také jak malovat podle Joeových pokynů.

“Akrylová malba technikou vrstvování s Joem Muczka Jr.” vás provede malováním tří obrazů. První z nich je motiv Šachy, druhý je portrét Charlieho Chaplina a třetí je motiv Kolibříka. V kurzu uvidíte, jak pod Joeovým vedením zvládnete namalovat tyto obrazy i jako úplní začátečníci.

Joe Muczka Jr. své obrazy maluje technikou vrstvování barev, kterou si sám vytvořil a je typická pro jeho díla. Někteří jeho kolegové dokonce tento styl nazývají “muczkismus”.

Pokud máte zájem o více informací o kurzu, můžete si zobrazit celý jeho popis na [stránce kurzu](#popis-kurzu).

Vstoupit do kurzu

Reklama