Motiv Charlie Chaplin – efekty

Joe Muczka Jr.
06.02.2024 00:44

Vstoupit do kurzu

V této online video lekci s názvem „Motiv Charlie Chaplin – efekty“ se naučíte vytvářet antracitové efekty ve tváři a v pozadí obrazu. Lekce je součástí kurzu „Akrylová malba technikou vrstvování s Joem Muczkou“, který vám umožní naučit se malovat krásné obrazy s uznávaným umělcem Joe Muczkou Jr. Joe Muczka Jr. je proslulý svými akrylovými obrazy, které kombinují různé výtvarné styly, jako je pop-art, kubismus a expresionismus.

V kurzu se naučíte nejen techniky malby, ale také jak míchat barvy, jak vytvořit skicu a s ní pracovat, jak vypracovat pozadí a nakonec i jak vytvořit finální efekty. Joe Muczka Jr. vás provede celým procesem malby krok za krokem a ukáže vám, jak i ten, kdo nemá žádné předchozí malířské zkušenosti, dokáže namalovat krásný obraz.

Kromě samotné malby se v kurzu dozvíte i něco o tom, jak se stát úspěšným umělcem a tím, jak prodat svá díla a živit se uměním. Tento bonusový obsah může být inspirací pro všechny, kteří mají zájem přenést svou uměleckou vášeň do profesionálního světa.

Tato lekce se zaměřuje na vytváření efektů ve tváři a pozadí obrazu pomocí antracitové barvy. Joe Muczka Jr. používá techniku vrstvení barev, která je pro jeho díla typická a kterou nazývá „muczkismus“. Je to způsob malby, který si sám vymyslel a o kterém v kurzu dává podrobné pokyny. Díky této lekci se naučíte vytvářet zajímavé a unikátní efekty, které dodají vašim obrazům originalitu a osobité kouzlo.

Pokud máte zájem naučit se malování akrylovými barvami a chcete ovládat techniku vrstvování, pak je tento kurz pro vás. Joe Muczka Jr. vám předá své znalosti a zkušenosti a pomůže vám rozvíjet váš malířský talent. Připojte se k němu ve videu „Motiv Charlie Chaplin – efekty“ a prozkoumejte krásu akrylové malby s tímto talentovaným umělcem.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu