80%

Recepty na šťastné vztahy
online video kurz

  • 15 lekcí
MUDr. Radim Uzel, CSc.

Návod na Recepty na šťastné vztahy

Kurz „Recepty na šťastné vztahy“ vás provede problematikou partnerských vztahů a poskytne vám cenné rady a návody na jejich zlepšení. Lektor kurzu je MUDr. Radim Uzel, CSc., který je gynekologem, porodníkem a sexuologem s bohatou praxí a zkušenostmi. Více než 50 let se věnuje gynekologii, sexuální výchově, reprodukční medicíně a sexuologii. Je autorem mnoha odborných i populárních publikací a také píše články do tisku a vystupuje v médiích.

V rámci kurzu se dozvíte, jak předcházet neshodám ve vztazích, jak se vrátit do zamilovanosti, jak řešit problémy v manželství a co nejvíce přitahuje muže a ženy na partnerovi. Budete se také seznamovat s pojmy jako je ekonomie sexu či nebezpečí sexuálního obtěžování. Kurz obsahuje také bonusové lekce, ve kterých lektor radí, jak vybrat toho správného partnera, jak osvěžit sexuální život a jak vylepšit partnerské vztahy. Na závěr kurzu sdílí MUDr. Radim Uzel také několik praktických rad ze svého dlouholetého manželství.

Pokud se vám nedaří ve vašem partnerském vztahu, chybí vám zamilovanost, máte problémy s sexuálním životem nebo jen hledáte inspiraci pro zlepšení vašeho partnerského soužití, tento kurz je pro vás ideální. Za pomoci MUDr. Radima Uzla získáte nové informace, návody a tipy, které vám pomohou k většímu štěstí ve vztazích.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Recepty na šťastné vztahy

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu