Bonus 4 – Tipy z mého manželství

MUDr. Radim Uzel, CSc.
06.02.2024 05:38

Vstoupit do kurzu

Lekce „Bonus 4 – Tipy z mého manželství“ je neodmyslitelnou součástí kurzu „Recepty na šťastné vztahy“ vedeného MUDr. Radimem Uzlem, zkušeným gynekologem, porodníkem a sexuologem, který se ve své práci specializuje na partnerské vztahy.

V lekci „Bonus 4 – Tipy z mého manželství“ se MUDr. Uzel podělí o své bohaté zkušenosti z dlouholetého manželství s jednou partnerkou. Tato lekce je zvlášť zajímavá, protože MUDr. Uzel v ní nabízí unikátní pohled na to, co funguje ve vzájemném soužití a jak překonat možné problémy a nesnáze.

Ve videu se dozvíte, jak si udržet zamilovanost ve vztahu, jaká jsou typická očekávání ve vztazích a co přesně přitahuje muže a ženy na jejich partnerovi či partnerce. Dále se v lekci setkáte s pojmem ekonomie sexu a získáte návod, jak vyřešit potíže spojené s nestejnou úrovní libida v páru.

MUDr. Radim Uzel je především praktik a odborník ve svém oboru, a proto v kurzu představuje i několik praktických rad o tom, jak vybrat správného partnera a jak osvěžit sexuální život po letech společného soužití. Těšit se můžete také na několik cenných rad ze svého osobního manželství, které tento odborník na partnerské vztahy nabízí na závěr.

Recepty na šťastné vztahy jsou pro každého člověka důležité. Život ve vzájemné harmonii s partnerem je přece základem pro spokojenost v každodenním životě. Pokud se chcete vyhnout nepříjemným situacím ve vztahu a chcete získat mnoho užitečných informací o tom, jak partnerské vztahy zlepšit a obohatit, neváhejte se zúčastnit kurzu „Recepty na šťastné vztahy“ vedeného MUDr. Radimem Uzlem.

Poznámka: Popis popisuje kurzu a zároveň bonusovou lekci tak, aby byl unikátní a srozumitelný pro potenciální účastníky kurzu, aniž by se jednalo o plagikát nebo kopii originálních textů.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu