Co dělat, když to v manželství skřípe

MUDr. Radim Uzel, CSc.
06.02.2024 05:35

Vstoupit do kurzu

Lekce s názvem „Co dělat, když to v manželství skřípe“ je součástí kurzu „Recepty na šťastné vztahy“, který vede MUDr. Radim Uzel, CSc. Tato lekce se zaměřuje na rozdíly mezi ženami a muži a jak tyto rozdíly mohou ovlivnit partnerský vztah.

Kurz „Recepty na šťastné vztahy“ je veden lékařem MUDr. Radimem Uzlem, který je gynekologem, porodníkem a sexuologem s více než 50 lety praxe. MUDr. Uzel žije v dlouhodobém manželství s jednou partnerkou, což mu dává nejen odborný pohled na partnerské vztahy, ale také osobní zkušenosti.

Ve videu se dozvíte, jaké jsou rozdíly mezi muži a ženami v partnerských vztazích a jak tyto rozdíly ovlivňují komunikaci a soužití. MUDr. Uzel také vysvětlí, jaký je vztah mezi zamilovaností a partnerským vztahem a jak řešit nestejnou úroveň libida.

Kurz „Recepty na šťastné vztahy“ je určen všem, kteří chtějí mít šťastný a harmonický partnerský vztah. Díky radám a informacím od MUDr. Uzla se dozvíte, jak zlepšit a obohatit svůj partnerský vztah.

Pokud chcete získat více informací o kurzu „Recepty na šťastné vztahy“ a zjistit, jak vybrat správného partnera nebo jak osvěžit sexuální život po letech soužití, neváhejte se podívat na celý popis kurzu a využít praktické rady od MUDr. Uzla na závěr kurzu.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu