Trápení v manželství

MUDr. Radim Uzel, CSc.
06.02.2024 05:36

Vstoupit do kurzu

V online video lekci s názvem „Trápení v manželství“ se budeme zabývat nejčastější příčinou, která v manželství způsobuje trápení, a tou je nevěra. Lekce je součástí kurzu s názvem „Recepty na šťastné vztahy“, který vyučuje MUDr. Radim Uzel, CSc. MUDr. Radim Uzel je renomovaný gynekolog, porodník a sexuolog, který se své profesní dráze věnuje již 53 let. Má bohaté zkušenosti nejen jako odborník, ale také jako manžel.

V kurzu „Recepty na šťastné vztahy“ se MUDr. Radim Uzel zaměřuje na různé problémy, se kterými se v partnerském soužití setkáváme, a také na jejich prevenci a řešení. Vzhledem k tomu, že MUDr. Radim Uzel je lékař, který celý život předepisuje recepty, i v kurzu předepíše několik receptů, které jsou zaměřené na zlepšení partnerských vztahů. Jeho cílem je pomoci lidem vytvořit šťastný a naplněný vztah s partnerem.

V rámci kurzu se dozvíte zajímavé informace o tom, kde se bere a ztrácí zamilovanost, jaká jsou očekávání ve vztazích, co nejvíce přitahuje muže a ženy na jejich sexuálních protějšcích, co je ekonomie sexu a jak řešit nestejnou úroveň libida. MUDr. Radim Uzel vám také dá spoustu praktických rad a tipů, jak zlepšit a obohatit vaše partnerské vztahy.

Dobrý partnerský vztah je klíčem k šťastí nejen ve vztahu, ale také v ostatních oblastech života, například v práci. Proto je důležité, abyste se naučili předcházet potenciálním problémům ve vztahu a řešit je včas. Pokud budete postupovat podle receptů MUDr. Radima Uzla, budete mít mnohem méně nepříjemných zážitků ve vztahu a vaše partnerské vztahy budou mnohem harmoničtější a spokojenější.

Kurz „Recepty na šťastné vztahy“ je skvělou investicí pro všechny, kteří si přejí mít šťastný, naplněný a trvalý vztah. MUDr. Radim Uzel vám přinese nejen odborné znalosti, ale také své dlouholeté zkušenosti a praktické rady, jak si vytvořit a udržovat šťastný partnerský vztah.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu