Nebezpečí sexuálního obtěžování

MUDr. Radim Uzel, CSc.
06.02.2024 05:37

Vstoupit do kurzu

Lekce „Nebezpečí sexuálního obtěžování“ skrze historický pohled popisuje téma sexuálního „harašení“. Kurz Recepty na šťastné vztahy vás provede nejen problémy, ale také možnostmi řešení v partnerském soužití. Lektor MUDr. Radim Uzel, CSc., který se své práci věnuje již 53 let, vám předává své zkušenosti nejen jako lékař, ale také jako dlouholetý manžel.

V tomto kurzu se dozvíte, jak se zamilovanost objevuje a jak může mizet. Poodhalíme společná očekávání ve vztazích a jakými způsoby jsou muži a ženy přitahováni k sobě. Využijeme též poznání v oblasti ekonomie sexu a dozvíme se, jak se vyrovnat s nestejnou úrovní libida.

Partnerský vztah hraje klíčovou roli ve spokojenosti člověka v práci i v celém životě. Pokud budete dodržovat recepty MUDr. Radima Uzla, minimalizujete nepříjemnosti v partnerských vztazích a získáte obohacení a zlepšení svých vztahů. Navíc získáte bonusové rady na výběr správného partnera a oživení sexuálního života po letech společného soužití.

Tato lekce je součástí kurzu „Recepty na šťastné vztahy“ vedeném MUDr. Radimem Uzlem, CSc., známým gynekologem, porodníkem a sexuologem s bohatými zkušenostmi. Jeho cílem je pomoci lidem vytvořit šťastné a trvalé vztahy. Pokud se chcete dozvědět více o celém kurzu, klikněte na odkaz „Zobrazit celý popis kurzu“ níže.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu