Bonus 2 – Jak osvěžit sexuální život

MUDr. Radim Uzel, CSc.
06.02.2024 05:38

Vstoupit do kurzu

V bonusové lekci číslo 2 s názvem „Jak osvěžit sexuální život“ se zaměříme na to, proč se sex ve vztahu po několika letech liší od toho na začátku vztahu. MUDr. Radim Uzel, CSc., sexuolog a gynekolog se svým dlouholetým zkušenostmi a vědomostmi vám předá užitečné informace a rady.

Lekce je součástí online kurzu s názvem „Recepty na šťastné vztahy“. Lektor MUDr. Radim Uzel, CSc., má za sebou 53 let praxe jako gynekolog, porodník a také sexuolog. Je také dlouholetě šťastně ženatý. V kurzu se věnuje partnerskému soužití, problémům, které se vztahům mohou objevit, a důležitě se zaměřuje na prevenci a řešení neshod.

V kurzu se naučíte, jak náklady a zisky spojené se sexem ovlivňují partnerské vztahy. MUDr. Radim Uzel, CSc., vám také poradí, jak zlepšit a obohatit sexuální život po letech ve vztahu, včetně praktických rad ze svého vlastního dlouholetého manželství.

Díky poznatkům a radám z této unikátní lekce budete moci zlepšit a oživit váš sexuální život, což má přímý vliv na vaše celkové spokojenosti ve vztahu, v práci a v životě obecně. Tato lekce je tedy důležitým krokem na cestě ke šťastným a naplněným partnerským vztahům.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu