Jak se vrátit do zamilovanosti

MUDr. Radim Uzel, CSc.
06.02.2024 05:36

Vstoupit do kurzu

V online video lekci s názvem „Jak se vrátit do zamilovanosti“ se budeme věnovat problému, který se často objevuje ve vztazích – nestejná úroveň libida. Lekce je součástí kurzu „Recepty na šťastné vztahy“ vedeného MUDr. Radimem Uzlem, zkušeným gynekologem, porodníkem a sexuologem, který se celý život věnuje problematice partnerských vztahů.

Hlavním cílem této lekce je seznámit účastníky s příčinami a možnostmi řešení nestejné úrovně libida mezi partnery. Budeme se zabývat tím, jak zamilovanost vzniká a jak může postupem času opadat. Dále se zaměříme na očekávání ve vztazích a na to, co přitahuje muže a ženy na jejich sexuálních protějšcích. Ekonomie sexu bude dalším důležitým tématem, které probereme.

MUDr. Radim Uzel nám poskytne své odborné poznatky a také praktické rady, jak řešit nesoulad v úrovni libida mezi partnery. Tyto informace nám pomohou lépe porozumět této problematice a najít vhodná řešení pro zlepšení partnerského vztahu.

Kurz „Recepty na šťastné vztahy“ vám přinese mnoho užitečných informací o tom, jak zlepšit a obohatit vaše partnerské vztahy. MUDr. Radim Uzel, jako zkušený lékař, vám předá recepty pro šťastné a plného lásky naplněného vztahu. Kromě toho získáte také rady na výběr správného partnera a nápady na osvěžení sexuálního života po letech společného soužití.

Přijďte se dozvědět více o tom, jak se vrátit do zamilovanosti a jak si udržet šťastný a plnohodnotný partnerský vztah!

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu