Bonus 3 – Jak vylepšit partnerské vztahy

MUDr. Radim Uzel, CSc.
06.02.2024 05:38

Vstoupit do kurzu

Tato lekce s názvem „Bonus 3 – Jak vylepšit partnerské vztahy“ je součástí kurzu „Recepty na šťastné vztahy“. Lekci vede MUDr. Radim Uzel, zkušený gynekolog, porodník a sexuolog, který se věnuje této problematice již 53 let a sám žije v dlouholetém manželství.

Cílem této lekce je poskytnout vám informace, jak lépe porozumět tužbám a přáním vašeho partnera či partnerky. Dobře fungující partnerský vztah je klíčový pro spokojený život. V rámci této lekce se dozvíte, jak se mění zamilovanost, jaká jsou typická očekávání ve vztazích, co přitahuje muže a ženy na jejich sexuálních protějšcích, co je ekonomie sexu a jak řešit případnou nestejnou úroveň libida.

MUDr. Radim Uzel vám poskytne recepty a praktické rady, které vám pomohou zlepšit a obohatit vaše partnerské vztahy. Díky jeho obrovskému profesnímu i osobnímu zkušenostem budete mít možnost nahlédnout do tajů spokojeného soužití. V bonusových videích lektor také poradí, jak vybrat správného partnera a jak osvěžit sexuální život po letech společného soužití.

Přidejte se k MUDr. Radimu Uzelovi na lekci „Bonus 3 – Jak vylepšit partnerské vztahy“ a objevte nový pohled na partnerské soužití a cestu ke šťastnějšímu vztahu.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu