Ekonomie sexu

MUDr. Radim Uzel, CSc.
06.02.2024 05:37

Vstoupit do kurzu

V lekci „Ekonomie sexu“ se budeme zabývat otázkou, jaké jsou ekonomické aspekty sexu v partnerském vztahu. Lekce je součástí kurzu „Recepty na šťastné vztahy“ vedeného MUDr. Radimem Uzlem, CSc., zkušeným gynekologem, porodníkem a sexuologem, který se věnuje této problematice již pěknou řádku let.

V rámci kurzu se naučíte, jaké faktory ovlivňují cenu sexu v partnerském vztahu. Lektor se zaměří na témata jako je zamilovanost, očekávání ve vztazích, atraktivita a ekonomie sexu. Dále se budeme věnovat tématu nestejné úrovně libida a jak tuto situaci řešit.

Spokojený partnerský vztah je klíčem k šťastnému a naplněnému životu. Lekce „Ekonomie sexu“ vám poskytne neocenitelné informace a rady, které vám pomohou zlepšit a obohatit vaše partnerské vztahy. Při dodržení rad MUDr. Radima Uzla můžete minimalizovat nepříjemné aspekty v partnerských vztazích a dosáhnout většího uspokojení a harmonie.

Kurz „Recepty na šťastné vztahy“ od MUDr. Radima Uzla, CSc. je pro každého, kdo hledá rady a tipy na to, jak vytvořit a udržet šťastný a vyvážený partnerský vztah. Lékařské znalosti a osobní zkušenosti lektora garantují, že z kurzu odnesete cenné poznatky, které vám budou sloužit po celý život.

Nenechte si ujít tuto lekci a další zajímavé přednášky z kurzu „Recepty na šťastné vztahy“. Vaše partnerské vztahy si zaslouží péči a pozornost, které se vám v tomto kurzu dostane.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu