Očekávání ve vztahu

MUDr. Radim Uzel, CSc.
06.02.2024 05:36

Vstoupit do kurzu

Lekce „Očekávání ve vztahu“ je součástí online video kurzu „Recepty na šťastné vztahy“ vedeného lektorem MUDr. Radimem Uzlem, CSc. Tato lekce se zaměřuje na to, co si muži a ženy očekávají od svých vztahů.

V rámci tohoto kurzu se dozvíte širokou škálu informací o partnerském soužití a jak předcházet nebo řešit problémy, které se v něm mohou vyskytnout. Lektor, MUDr. Radim Uzel, je gynekolog, porodník a sexuolog, který se těmto oblastem věnuje již 53 let. Rovněž žije ve stabilním manželství a má tedy mnoho zkušeností a praktických rad, které vám může poskytnout.

V rámci lekce „Očekávání ve vztahu“ se budeme zabývat otázkami zamilovanosti, očekávání ve vztazích, přitažlivostí mezi pohlavími a ekonomií sexu. Lekce také pomůže řešit problémy, které mohou vzniknout při různé úrovni libida partnerů.

Správný partnerský vztah má velký vliv na celkovou spokojenost a šťastný život. Tento kurz vám poskytne recepty a nástroje, které vám pomohou zlepšit a obohatit vaše partnerské vztahy. MUDr. Radim Uzel vám poskytne spoustu informací a praktických rad, které můžete využít ve svém vlastním životě.

Kurz „Recepty na šťastné vztahy“ obsahuje také bonusové materiály, ve kterých lektor poradí, jak vybrat správného partnera a jak osvěžit sexuální život po letech společného soužití. Nakonec vám poskytne také několik praktických rad ze svého vlastního dlouholetého manželství.

Tato lekce je určena všem, kteří chtějí prohloubit své chápání partnerských vztahů a získat praktické rady, které jim pomohou v jejich vlastním životě.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu