Bonus 1 – Jak vybrat toho správného/tu pravou

MUDr. Radim Uzel, CSc.
06.02.2024 05:37

Vstoupit do kurzu

Bonusová lekce s názvem „Jak vybrat toho správného/tu pravou“ je neodmyslitelnou součástí kurzu „Recepty na šťastné vztahy“ vedeného MUDr. Radimem Uzlem, CSc. Lektor s dlouholetou praxí gynekologa, porodníka a sexuologa vám v této lekci předá cenné nástroje a poznatky, které vám pomohou vybrat si toho pravého partnera.

V rámci kurzu se dozvíte, jak rozpoznat zamilovanost, jaká jsou běžná očekávání ve vztazích, co muže a ženy nejvíce přitahuje na jejich sexuálních protějšcích, jak správně hospodařit se sexuální energií a jak řešit potenciálně stresující situace, jako je nestejná úroveň libida.

Lektor MUDr. Radim Uzel je svými poznatky opřenými o bohaté životní i odborné zkušenosti skvělým průvodcem do světa partnerských vztahů. V jeho dlouholetém manželství s jednou partnerkou došel k mnoha osvědčeným postupům, které se vám pokusí předat prostřednictvím svého kurzu.

Pokud se chcete dozvědět více o lektorovi a jaké další témata do kurzu patří, přečtěte si plný popis kurzu. Kromě toho, v tomto bonusovém videu se dozvíte i praktické rady, jak osvěžit sexuální život po letech společného soužití.

Vstupte do kurzu „Recepty na šťastné vztahy“ a objevte spoustu informací, které vám pomohou vytvořit a udržet šťastný a plnohodnotný partnerský vztah.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu