Manželství nebo život „na psí knížku“

MUDr. Radim Uzel, CSc.
06.02.2024 05:37

Vstoupit do kurzu

Ve video lekci „Manželství nebo život „na psí knížku““ se budeme zabývat novým pojetím manželství a jeho vlivem na současný životní styl. V dnešní době se postupně mění pohled na manželství, a to jak ve společnosti, tak i v jednotlivých rodinách.

Lektor MUDr. Radim Uzel, CSc., který je gynekologem, porodníkem a sexuologem s životními zkušenostmi ze 53 let trvajícího manželství, nám předá své hluboké znalosti a poznatky na téma partnerského soužití. Budeme se zabývat problémy, které se ve vztazích objevují, a hlavně se naučíme, jak předcházet neshodám a co dělat, když se objeví.

Práce MUDr. Radima Uzla ho posléze přivedla k porozumění vztahům a předepisování léčebných postupů. Proto se právě v tomto kurzu zaměřuje na předepisování receptů pro zlepšení partnerských vztahů.

V rámci kurzu se budeme věnovat následujícím tématům:

– Zdroje zamilovanosti a jak ji uchovat
– Očekávání ve vztazích a jak se s nimi vyrovnat
– Návrhy a tipy na to, co přitahuje muže a ženy na jejich protějšcích
– Význam ekonomiky sexu v partnerském životě
– Jak řešit problémy s neujíždějícím libidem

Dobrý partnerský vztah má zásadní vliv nejen na osobní život, ale také na pracovní život a celkovou spokojenost s životem. Spory a neshody ve vztazích mohou negativně ovlivnit nejen partnerský vztah, ale také celý život člověka. Lektor MUDr. Radim Uzel předává své znalosti tak, abychom byli schopní si ve vztazích poradit s nepříjemnými situacemi a vytvořit si tak pozitivnější a obohacenější partnerské vztahy.

Kurz „Recepty na šťastné vztahy“ nabízí také několik bonusových lekcí, ve kterých se dozvíte, jak si vybrat správného partnera a jak osvěžit sexuální život po mnoha letech společného soužití. Na závěr MUDr. Radim Uzel sdílí také několik praktických rad z vlastního zkušeného manželství.

Připojte se k nám na této video lekci a získejte unikátní vhled do problematiky manželství a partnerských vztahů v dnešní době.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu