80%

Melodická hra na kytaru
online video kurz

  • 21 lekcí
Ondřej Pavlíček

Návod na Melodická hra na kytaru

Kurz „Melodická hra na kytaru“ s lektorem Ondřejem Pavlíčkem je ideální pro začátečníky i mírně pokročilé kytaristy, kteří se chtějí naučit zahrát známé melodie z filmů a populární skladby. Bez ohledu na to, zda jste začátečník nebo mírně pokročilý hráč, vám tento kurz pomůže rozvíjet vaše schopnosti a naučit se zahrát populární melodie a filmové skladby.

Hned na začátku se pokusíte zahrát nějakou známou melodii, abychom se ujistili, že zvládáte základní techniku. K dispozici jsou PDF soubory s dvěma druhy zápisu melodie ke každé lekci, takže se můžete učit na různých stupních obtížnosti. Pokud si chcete rozšířit své hudební vzdělání, některé přílohy zahrnují bonusové melodie jako Hallelujah nebo Jurský park.

V kurzu se dozvíte, jak hrát na akustickou kytaru s kovovými strunami a jak hrát na klasickou „španělku“ s nylonovými strunami. Naučíte se zvládnout základní techniku pro kytaru a využít akordy při hře melodie. Seznámíte se s notovým zápisem a tabulaturou a naučíte se cvičit nové hmaty a prvky.

Začátečníci se nemusí nutně učit další spodní tóny, ale mohou se soustředit jen na vrchní melodickou linku. Pokročilí hráči mohou využít svých znalostí základních akordů a zaměřit se na pokročilejší prvky.

Některé skladby jako James Bond nebo Láska nebeská jsou prezentovány ve dvou stupních obtížnosti, takže si můžete vybrat ten, který vám nejvíce vyhovuje. Autorem mnoha úprav těchto skladeb pro kytaru je Ondřej, a tak je nenajdete jinde na internetu. S tímto kurzem se tak budete moci naučit hrát oblíbené melodie, zlepšit své dovednosti a posunout se v kytarové hře na novou úroveň.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Melodická hra na kytaru

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu