Interstellar

Ondřej Pavlíček
05.02.2024 23:54

Vstoupit do kurzu

Na této lekci v rámci kurzu „Melodická hra na kytaru“ se naučíte hrát skladbu Interstellar na sólovou kytaru. Lektor Ondřej Pavlíček Vám představí jednodušenou verzi skladby, kterou budete hrát s využitím prázdných strun. V rámci této lekce se také naučíte používat palec a čtyři prsty pravé ruky.

Kurz „Melodická hra na kytaru“ je vhodný pro začátečníky i mírně pokročilé hráče, kteří se chtějí naučit hrát na kytaru. Lektor Ondřej Pavlíček Vás provede základními technikami hry a pomůže Vám naučit se zahrát populární melodie a filmové skladby. K dispozici jsou PDF soubory s dvěma druhy zápisu melodie ke každé lekci, takže si můžete vybrat obtížnost podle svých schopností a postupně se zdokonalovat.

V rámci kurzu se dozvíte, jak hrát na akustickou kytaru s kovovými strunami i jak hrát na klasickou „španělku“ s nylonovými strunami. Naučíte se také zvládat základní techniky pro kytaru, jak využívat akordy při hře melodie, orientovat se v notovém zápisu a hrát podle tabulatury. Kurz Vás naučí cvičit nové hmaty a prvky a postupně rozšiřovat své dovednosti na kytaru.

Lekce Interstellar je jednou z mnoha skladeb, které Vás na kurzu čekají. Ondřej Pavlíček připravil mnoho úprav různých skladeb pro kytaru, které nenajdete kde jinde na internetu. Kurz „Melodická hra na kytaru“ Vám tak nabízí možnost naučit se hrát oblíbené melodie, zlepšit své dovednosti na kytaru a posunout se v kytarové hře na novou úroveň.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu