Star Wars

Ondřej Pavlíček
05.02.2024 23:56
Star Wars
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Lekce “Star Wars” je součástí kurzu “Melodická hra na kytaru” s lektorem Ondřejem Pavlíčkem. Kurz je ideální pro začátečníky i mírně pokročilé hráče, kteří chtějí naučit se hrát populární melodie a filmové skladby na kytaru.

V této lekci se nejprve zaměříte na nacvičení skladby bez basu, což vám umožní rozložit obtížnost a lépe se soustředit na melodii. Dále se naučíte méně obvyklé hmaty v tónině s béčky a pokusíte se zahrát skladbu v originální tónině, abyste se co nejvíce přiblížili původnímu zvuku.

Kurz “Melodická hra na kytaru” vám poskytne širokou škálu užitečných informací a dovedností. Naučíte se hrát na akustickou kytaru s kovovými strunami, nebo na klasickou “španělku” s nylonovými strunami. Zvládnete základní techniku pro kytaru, budete umět využívat akordy při hře melodie, orientovat se v notovém zápisu a hrát podle tabulatury. Kurz vám také pomůže cvičit nové hmaty a prvky, ať už jste začátečník nebo pokročilý hráč.

Kromě toho, že se vám naučíte hrát různé skladby, jako je James Bond nebo Láska nebeská, které jsou prezentovány ve dvou stupních obtížnosti, dostanete k dispozici také bonusové melodie, jako je Hallelujah nebo Jurský park. Autorem mnoha úprav těchto skladeb pro kytaru je právě Ondřej, takže je nenajdete nikde jinde na internetu.

S kurzem “Melodická hra na kytaru” se posunete v kytarové hře na novou úroveň. Zlepšíte své dovednosti, rozšíříte své hudební vzdělání a naučíte se hrát oblíbené melodie. Připojte se k nám a začněte se učit hru na kytaru ještě dnes!

Vstoupit do kurzu

Reklama