Heal the World

Ondřej Pavlíček
05.02.2024 23:55
Heal the World
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V této video lekci s názvem “Heal the World” se naučíte, jak dlouho držet basové tóny, aby pěkně podbarvily váš hudební doprovod. Lektor Ondřej Pavlíček vám vysvětlí, jaké jsou akordické značky a jak je použít ve vaší hře. Tato lekce je součástí kurzu “Melodická hra na kytaru” vedeného lektorem Ondřejem Pavlíčkem.

Kurz “Melodická hra na kytaru” je perfektní volbou pro každého, kdo se chce naučit hrát na kytaru. Bez ohledu na to, zda jste začátečník nebo pokročilý hráč, tento kurz vám pomůže rozvíjet vaše schopnosti a naučit se hrát známé melodie a filmové skladby. Kurz obsahuje PDF soubory s různými obtížnostmi melodií, takže si můžete vybrat ten, který vám vyhovuje. Bonusové melodie jako Hallelujah nebo Jurský park jsou také k dispozici, pokud chcete rozšířit své hudební dovednosti.

V kurzu se dozvíte, jak hrát na akustickou kytaru s kovovými strunami i na klasickou “španělku” s nylonovými strunami. Naučíte se základní techniky pro hru na kytaru, využití akordů při hře melodie, orientaci v notovém zápisu, hraní podle tabulatury a cvičení nových hmatů a prvků. Začátečníci se mohou zaměřit pouze na vrchní melodickou linku, zatímco pokročilí hráči mohou využít svých znalostí základních akordů a zaměřit se na pokročilejší prvky.

Kurz obsahuje i různé stupně obtížností některých skladeb, jako jsou James Bond nebo Láska nebeská, které jsou upraveny pro kytaru autorem Ondřejem. Tyto úpravy nenajdete jinde na internetu. Díky tomuto kurzů si budete moci naučit hrát oblíbené melodie, zlepšit svoje dovednosti a posunout se v hře na kytaru na novou úroveň.

Vstoupit do kurzu

Reklama