King of the Golden Hall

Ondřej Pavlíček
05.02.2024 23:55
King of the Golden Hall
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V lekci “King of the Golden Hall” se budete učit ovládat basové struny po celém hmatníku kytary. Tímto způsobem dosáhnete pestřejšího zvuku a zajímavější hry. Ondřej speciálně připravil úpravu skladby, kterou se naučíte hrát pouze v rámci tohoto videa, takže ji nikde jinde nenajdete.

Tato lekce je součástí kurzu “Melodická hra na kytaru” s lektorem Ondřejem Pavlíčkem. Tento kurz je ideální pro všechny, kteří chtějí naučit hrát na kytaru. Bez ohledu na to, zda jste začátečník nebo mírně pokročilý hráč, tento kurz vám pomůže rozvíjet vaše schopnosti a naučit se hrát populární melodie a filmové skladby.

Kromě techniky vám kurz také ukáže, jak hrát na akustickou kytaru s kovovými a na klasickou “španělku” s nylonovými strunami. Naučíte se také základní techniku pro kytaru, včetně využití akordů při hře melodie. Kurz vás seznámí s notovým zápisem a tabulaturou a naučí vás cvičit nové hmaty a prvky.

Pokud jste začátečník, můžete se soustředit pouze na vrchní melodickou linku a nemusíte se učit další spodní tóny. Pokročilí hráči mohou využít svých znalostí akordů a zaměřit se na pokročilejší prvky.

Kurz také zahrnuje bonusové melodie, jako je například “Hallelujah” nebo “Jurský park”. Úpravy těchto a dalších skladeb pro kytaru vypracoval přímo Ondřej, a proto je nenajdete nikde jinde na internetu. Pokud se rozhodnete pro tento kurz, budete se moci naučit hrát oblíbené melodie a posunout se v kytarové hře na novou úroveň.

Vstoupit do kurzu

Reklama