Láska nebeská – lehčí verze

Ondřej Pavlíček
05.02.2024 23:53
Láska nebeská – lehčí verze
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V rámci lekce “Láska nebeská – lehčí verze” se naučíte zahrát pomalou melodie s basem. Tato verze je vhodná pro začátečníky, protože neobsahuje složitější akordy a hmaty. Tempo skladby je velmi pomalé, což usnadňuje nácvik a pochopení techniky. S pomocí této lekce si procvičíte základy kytarové hry a postupně se posunete na vyšší úroveň.

Tato lekce je součástí kurzu “Melodická hra na kytaru” s lektorem Ondřejem Pavlíčkem. Tento kurz je určený pro všechny, kteří se chtějí naučit hrát na kytaru. Bez ohledu na váš hudební základ, vám tento kurz poskytne dostatečné znalosti pro zahrání populárních melodií a filmových skladeb. V kurzu se seznámíte s různými hudebními styly a technikami, které vám pomohou rozvíjet vaše hudební schopnosti.

Pro každou lekci je k dispozici PDF soubor s melodiemi, který vám umožní hrát na různé stupně obtížnosti. Pokud se chcete dále vzdělávat, kurzu zahrnuje také bonusové melodie, jako například Hallelujah nebo Jurský park.

V rámci tohoto kurzu se naučíte hrát na akustickou kytaru s kovovými strunami i na klasickou “španělku” s nylonovými strunami. Naučíte se zvládat základní techniku pro kytaru a využívat akordy při hře melodie. Orientace v notovém zápisu a hra podle tabulatury je též součástí kurzu. Od začátečníků se nevyžaduje znalost dalších spodních tónů, ale mohou se soustředit pouze na vrchní melodickou linku. Pro pokročilé hráče jsou připraveny pokročilejší prvky a hmaty.

Kurz je plný oblíbených melodií, které jsou upraveny pouze pro tento kurz a nelze je najít na jiných webových stránkách. S tímto kurzem se tak naučíte hrát skladby, které jinde neuslyšíte a zlepšíte své dovednosti na kytaru.

Vstoupit do kurzu

Reklama