Schindlerův seznam

Ondřej Pavlíček
05.02.2024 23:53

Vstoupit do kurzu

V této zajímavé video lekci s názvem „Schindlerův seznam“ se naučíte využívat akordy při hře melodie na kytaru. Budete také hrát na více prázdných strun, což jsou struny, na které nebudete mačkat v žádném poli. Jedním z klíčových prvků této lekce je také zapojení prsteníčku pravé ruky. Lekce je součástí kurzu „Melodická hra na kytaru“ vedeného lektorem Ondřejem Pavlíčkem. Tento kurz je skvělou volbou pro každého, kdo se chce naučit hrát na kytaru, bez ohledu na úroveň svých dovedností. Kurz vám poskytne příležitost naučit se zahrát populární melodie a filmové skladby.

V rámci kurzu se mimo jiné naučíte hrát na akustickou kytaru s kovovými strunami nebo na klasickou „španělku“ s nylonovými strunami. Získáte také základní techniky pro kytaru, naučíte se využívat akordy při hře melodie a zorientujete se v notovém zápisu. Budete také cvičit nové hmaty a prvky, které vám pomohou rozšířit vaše hudební schopnosti.

Kurz obsahuje PDF soubory s různými stupni obtížnosti melodií, takže si můžete vybrat, které skladby chcete hrát. Některé skladby, jako James Bond nebo Láska nebeská, jsou prezentovány ve dvou stupních obtížnosti. Autor mnoha úprav těchto skladeb speciálně pro kytaru je samotný lektor Ondřej Pavlíček, takže je nebudete moci najít nikde jinde na internetu. Tento kurz vám tak umožní naučit se hrát oblíbené melodie, zlepšit své dovednosti a posunout se v kytarové hře na novou úroveň.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu