Jak vycvičit draka

Ondřej Pavlíček
05.02.2024 23:55
Jak vycvičit draka
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V rámci kurzu “Melodická hra na kytaru” vám lektor Ondřej Pavlíček představí lekci s názvem “Jak vycvičit draka”. V této lekci se budete věnovat hře trojhlasu ve vyšších polohách na kytaru. Pro zjednodušení budou basy zůstanou zjednodušeny, takže si tuto partii mohou zahrát i děti.

Kurz “Melodická hra na kytaru” je určen jak pro začátečníky, tak pro mírně pokročilé hráče. Lektor Ondřej Pavlíček vás provede základy techniky hraní na akustickou kytaru s kovovými strunami i klasickou “španělku” s nylonovými strunami. Získáte také dovednost zvládnout základní techniku pro kytaru a naučíte se využívat akordy při hře melodie. Naučíte se orientovat v notovém zápisu a hrát podle tabulatury. Kromě toho budete cvičit nové hmaty a prvky, které vás posunou na další úroveň ve vašem hraní na kytaru.

Pokud jste začátečník, můžete se zaměřit pouze na vrchní melodickou linku, aniž byste se museli učit další spodní tóny. Pokročilí hráči pak mohou využít svých znalostí základních akordů a soustředit se na pokročilejší prvky.

Kurz “Melodická hra na kytaru” vám také nabízí bonusové melodie jako je Hallelujah nebo Jurský park, které vám pomohou rozšířit vaše hudební vzdělání. Tyto úpravy skladeb pro kytaru jsou autorským dílem Ondřeje Pavlíčka a nenajdete je nikde jinde na internetu. Díky tomuto kurzu se tak budete moci naučit hrát oblíbené melodie, zlepšit své dovednosti a posunout se v kytarové hře na novou úroveň.

Vstoupit do kurzu

Reklama