Láska nebeská – plná verze

Ondřej Pavlíček
05.02.2024 23:56

Vstoupit do kurzu

V online video lekci s názvem Láska nebeská – plná verze se naučíte zahrát celou skladbu v pokročilejší verzi. Lektor Ondřej Pavlíček vám ukáže, jak věrně zahrát melodii tak, jak ji znáte z filmu nebo klavírních verzí.

Tato lekce je součástí kurzu Melodická hra na kytaru, který vám pomůže naučit se hrát na kytaru bez ohledu na váš stávající hudební stupeň. Kurz je veden lektorem Ondřejem Pavlíčkem a je zaměřen na rozvoj vašich schopností a naučení se hrát populární melodie a filmové skladby.

V kurzu se naučíte hrát na akustickou kytaru s kovovými strunami i na klasickou „španělku“ s nylonovými strunami. Zvládnete základní techniku pro kytaru a naučíte se využívat akordy při hře melodie. Také se seznámíte s notovým zápisem a tabulaturou a naučíte se cvičit nové hmaty a prvky.

Kurz obsahuje bonusové melodie jako Hallelujah nebo Jurský park a některé skladby, včetně James Bond a Láska nebeská, jsou prezentovány ve dvou stupních obtížnosti, takže si můžete vybrat ten, který vám nejlépe vyhovuje.

Autor mnoha úprav těchto skladeb pro kytaru je Ondřej Pavlíček, takže je nebudete najít nikde jinde na internetu. Díky tomuto kurzu se nejen naučíte zahrát své oblíbené melodie, ale také zlepšíte své dovednosti a posunete se v kytarové hře na novou úroveň.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu