80%

Jak vést svůj život k souladu a štěstí
online video kurz

  • 20 lekcí
Lucie Fiona Šternerová

Návod na Jak vést svůj život k souladu a štěstí

V online video kurzu “Jak vést svůj život k souladu a štěstí” s lektorkou Lucií Fionou Šternerovou se naučíte, jak vědomě řídit a zlepšovat svůj život. Kurz je zaměřený na hledání cesty k harmonii, nalezení sebe sama a životnímu optimismu. Lucie vám předá postupy a techniky, které vás povedou k radostnému životu a prožitku trvalého vnitřního štěstí.

V kurzu se budete rozvíjet a posouvat od jedné lekce ke druhé, skládat si do mozaiky znalosti a dovednosti pro vědomé žití. Lucie vás naučí, jak zaměřovat pozornost, vyčistit mysl od zbytečností, pracovat s emocemi, rozpouštět ego a mnoho dalšího. Získáte také schopnost najít sama sebe, dostat se do kontaktu se svým nitrem a udržet si nadhled.

Pro potěšení i pro lepší pochopení přirovnává Lucie hlavní postavy jednotlivých lekcí k pohádkovým bytostem – kladným i záporným. Postupně vám tak stvoří příběh, který povede k dobrému konci pohádky, tedy k vašemu šťastnému životu.

Jako bonus dostáváte i deset praktických lekcí, které si můžete stáhnout, vytisknout a nosit při sobě nebo mít na stole. A kdykoli si najdete chvilku, stačí si připomenout některé z témat kurzu a pověnovat se mu.

Nenechte svůj život jen tak plynout, ale vezměte zodpovědnost do svých rukou a naučte se vést svůj život k souladu a štěstí s Lucií Fionou Šternerovou.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Jak vést svůj život k souladu a štěstí

Vstoupit do kurzu

Reklama