Harmonie ve vašem okolí

Lucie Fiona Šternerová
06.02.2024 10:21

Vstoupit do kurzu

V této lekci s názvem „Harmonie ve vašem okolí“ se budeme zabývat tím, že nejsme od okolního světa odděleni, ale jsme jeho nedílnou součástí. Z pohledu energie a harmonie, kterou máme v sobě, vyzařujeme do svého okolí a toto okolí nám tuto energii zase odráží zpět.

Tato lekce je součástí video kurzu „Jak vést svůj život k souladu a štěstí“, který vede lektorka Lucie Fiona Šternerová. Tento kurz vám pomůže skládat si do mozaiky postupy, které vás budou vést k radostnému životu a trvalému vnitřnímu štěstí. Pokud toužíte po harmonii, seberealizaci a životnímu optimismu, tento kurz vám ukáže, jak toho dosáhnout.

Během kurzu se naučíte, jak vnést do svého života harmonii a soulad, proč je významná vědomá řeč, jak vyčistit mysl od zbytečností a zaměřit svou pozornost správným směrem. Také se dozvíte, jak najít svoje vlastní já a být v kontaktu se svým nitrem, jak si udržet nadhled nad životem, jak rozpouštět ego a pracovat s emočními projevy. Kurz vás také naučí rozpoznat a vyhnout se nebezpečím lpění a manipulace a jak dojít k vnitřnímu štěstí.

Kurz obsahuje také deset praktických lekcí, které si můžete stáhnout a nosit s sebou, abyste se jim mohli věnovat kdykoli budete mít chvíli času. Každá vteřina počítá.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu