Vstoupit do kurzu

V této unikátní online video lekci s názvem „Jak vyprázdnit mysl“ se zaměříme na důležitou práci udržování čisté mysli. Lektor Lucie Fiona Šternerová Vás naučí jednoduchým postupem, jak zastavit vířící myšlenky a nechat je odplynout. Tento postup můžete použít nejen sami, ale i uprostřed davu.

Tato lekce je součástí kurzu „Jak vést svůj život k souladu a štěstí“, který vyučuje Lucie Fiona Šternerová. Tento kurz Vám přinese postupy, které Vás provedou k radostnému životu a trvalému vnitřnímu štěstí. Naučíte se, jak vnést do života harmonii a souladu, porozumět situacím, které Vám přicházejí, a jak jednat tak, abyste odklonili mnoho nepříjemností. Budete se učit, jakým způsobem zaměřovat svou pozornost, najít sebe samého a dostat se do kontaktu se svým nitrem, jak udržet nadhled a pracovat s emocemi. Kurz Vás také varuje před nebezpečím lpění a manipulace a ukazuje, jak dospět k vnitřnímu štěstí.

S touto online video lekcí získáte konkrétní nástroje, které Vám pomohou udržet si čistou mysl a zastavit vířící myšlenky. Tento postup můžete používat kdykoli a kdekoliv, budete-li potřebovat zklidnit svou mysl a soustředit se na přítomný okamžik. Připojte se k online kurzu „Jak vést svůj život k souladu a štěstí“ a začněte využívat postupy pro šťastný život právě teď.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu