Vy jste tady šéf – příručka ke stažení

Lucie Fiona Šternerová
06.02.2024 10:26

Vstoupit do kurzu

V online video lekci s názvem „Vy jste tady šéf – příručka ke stažení“ se budete rozhlížet po praktických krocích, které můžete okamžitě provést, aby váš život směřoval k větší harmonii a radosti. Tyto kroky jsou zamýšleny jako instrukce, které vám pomohou začít pracovat na sobě a zlepšit a projasnit váš život. Jakmile se přiblížíte k vědomému přístupu k životu, budete moci tyto první zkušenosti obohatit o podrobnosti z dalších lekcí kurzu.

Lekce je součástí kurzu „Jak vést svůj život k souladu a štěstí“, který vede lektorka Lucie Fiona Šternerová. Kurz vám přinese postupy, které vás povedou k radostnému životu a přinášejí trvalé vnitřní štěstí. Pokud hledáte harmonii, samoobjevení a optimismus v životě, a máte pocit, že stále čekáte na pravé štěstí, lásku nebo úspěch, nebo že zároveň, což se jednomu daří něco, jinému se nedaří – naučíte se to změnit a posunout se ke šťastnému životu.

Také si upevníte své zdraví, protože ve vyváženém a šťastném prostředí je tělu dobře. Získáte znalosti o tom, jak porozumět situacím, které přichází do vašeho života, a jak jednat souladně, abyste předešli mnoha neřízeným situacím. Také se dozvíte, jak vlastními schopnostmi můžete zlepšit okolnosti ve svém životě a začít ho opravdu vnímat.

Pokud chcete vést svůj život ke štěstí, stačí se rozhodnout.

V rámci kurzu se dozvíte, jak vnést do života harmonii a soulad, proč je důležité mít vědomou řeč, jak odstranit zbytečné myšlenky, jak zaměřovat svou pozornost, jak najít sebe sama, jak udržovat nadhled, jak pracovat s emocemi, jak se vyhnout lpění a manipulaci a jak dosáhnout vnitřního štěstí.

Autorka těchto lekcí přirovnává hlavní postavy kohokoli k pohádkovým bytostem, ať už jsou to kladné nebo záporné postavy. Tím vytváří příběh, který povede k dobrému konci a zaručí vám šťastný život. Zjistíte, že jde o nejprostší a nejpřirozenější systém, i když jej musíte objevit skrze zkoumání, testování a pochopení.

Jako bonus k lekci získáte deset praktických lekcí, které si můžete stáhnout, vytisknout a nosit s sebou nebo mít na stole. Kdykoli máte chvilku, můžete se podívat na některé z témat kurzu a věnovat jim pozornost. Každý čas se počítá.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu