Vstoupit do kurzu

V lekci s názvem „Hovořme vědomě“ se naučíme vnímat skutečný význam slov, která používáme, a uvědomovat si, jakou moc má slovo. Budeme se zabývat negativní řečí a tím, jaké potíže s sebou přináší.

Tato lekce je součástí kurzu „Jak vést svůj život k souladu a štěstí“, který vede Lucie Fiona Šternerová. Kurz je zaměřen na skládání mozaiky postupů, které nás povedou k radostnému životu a trvalému vnitřnímu štěstí. Pokud hledáte cestu k harmonii, nalézání sebe samého a životnímu optimismu, tento kurz je pro vás. Získáte znalosti, jak porozumět situacím, které vám přicházejí do života, a naučíte se, jak jednat natolik souladně, že předem odkloníte mnoho nepříjemností.

V rámci kurzu se dozvíte například, jak vnést do života harmonii a souladu, proč je důležitá vědomá řeč, jak pracovat s emocemi, jak najít sama sebe a dostat se do kontaktu se svým nitrem. Lucie Fiona Šternerová vám také představí hlavní postavy jednotlivých lekcí, které připodobňuje k pohádkovým bytostem, a stvoří tak příběh, který vás povede ke šťastnému konci, tedy ke šťastnému životu.

Kromě toho obdržíte také deset praktických lekcí jako bonus, které si můžete stáhnout, vytisknout a mít při sobě nebo na stole. Tyto lekce vám mohou připomenout témata kurzu kdykoli máte chvilku času k jejich prozkoumání.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu