Vedení pozornosti z nitra

Lucie Fiona Šternerová
06.02.2024 10:23

Vstoupit do kurzu

V této online video lekci s názvem „Vedení pozornosti z nitra“ se zaměříme na propojení naší pozornosti se svým nitrem. Abychom dosáhli skutečných výsledků při zaměřování pozornosti, využijeme představivost, otevřenost a uvolnění. Tato lekce je součástí kurzu „Jak vést svůj život k souladu a štěstí“ vedeného lektorkou Lucie Fionou Šternerovou.

V tomto kurzu se naučíte postupy, které vám pomohou vést radostný život a dosáhnout trvalého vnitřního štěstí. Náš cíl je harmonie, nalezení sebe sama a životní optimismus. Kurz vám pomůže porozumět situacím, které vám do života přicházejí, a naučit vás, jak jednat ve souladu, aby se vám dařilo a abyste měli předem odkloněno mnoho nepříjemností. Získáte také znalost, jak vlastními schopnostmi zlepšit okolnosti svého života.

Tato lekce vám pomůže zaměřit svou pozornost z hlubin samého sebe a vést ji k dobrým výsledkům. Lucie Fiona Šternerová vás bude provázet touto cestou a pomůže vám nalézt nitro a propojit se s ním.

Celý kurz je navržen tak, aby vám přinesl radost a prožitek trvalého vnitřního štěstí. Kurz je sestaven z několika lekcí, které postupně skládají dohromady mozaiku pro šťastný a harmonický život. Kurz je zaměřený na praktické znalosti a dovednosti, které si můžete osvojit a využít ve svém osobním životě.

Připojte se k nám a naučte se, jak vést svůj život k souladu a štěstí.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu