Vstoupit do kurzu

Lekce „Jak získat nadhled“ je součástí online video kurzu „Jak vést svůj život k souladu a štěstí“ vedeného lektorkou Lucií Fionou Šternerovou. V této lekci se dozvíte, jak hledět na svůj život očima pozorovatele a jak pomocí nadhledu uniknout uvíznutí v situaci nebo problému. Nadhled vám také usnadní odpouštění sobě i ostatním.

Celý kurz „Jak vést svůj život k souladu a štěstí“ vás bude provázet na cestě k radostnému životu a trvalému vnitřnímu štěstí. Lektor Lucie Fiona Šternerová vám předává postupy a nástroje, které vám pomohou nalézt harmonii, sebeuvědomění a optimistický pohled na život. Během kurzu se dozvíte, jak porozumět situacím, které vám přicházejí do života, a jak jednat tak, abyste předešli nepříjemnostem. Kurz vás také naučí využívat vlastní schopnosti ke zlepšení podmínek ve vašem životě a začít se z něj těšit.

Ve videu „Jak získat nadhled“ se budete učit jak vnést do života harmonii a souladu, proč je důležité mít vědomou řeč, jak vyčistit mysl od zbytečností, jak zaměřovat pozornost, jak najít sama sebe a dostat se do kontaktu se svým nitrem. Dalšími tématy jsou udržení nadhledu, rozpouštění ega, práce s emocemi a nebezpečí lpění a manipulace. Cílem lekce je vám pomoci získat nadhled a posunout se směrem k vnitřnímu štěstí.

Kurz „Jak vést svůj život k souladu a štěstí“ je plný inspirativních příběhů a přirovnání k pohádkovým bytostem, které vás provedou celým kurzem a pomohou vám dosáhnout šťastného konce, tedy šťastného života. Autorka kurzu věří, že tento přístup je nejpřirozenější a nejprostší cesta k harmonii a štěstí, i když je nutné projít procesem zkoumání, zkoušení a pochopení.

Jako bonus k tomuto kurzu získáte deset praktických lekcí, které si můžete stáhnout a nosit s sebou nebo mít na stole. Tyto lekce vám pomohou si připomenout a praktikovat konkrétní téma kurzu kdykoliv a kdekoli. Každý čas, který věnujete tomuto kurzu, je důležitý a přispívá k vašemu osobnímu růstu a štěstí.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu