Odsuzování, kritizování, bojování

Lucie Fiona Šternerová
06.02.2024 10:22

Vstoupit do kurzu

V této online video lekci s názvem „Odsuzování, kritizování, bojování“ se zaměříme na propojení slova s realitou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, jakým způsobem naše slova ovlivňují situace, které do našeho života přivoláváme.

Tato lekce je součástí kurzu „Jak vést svůj život k souladu a štěstí“ vedeného lektorkou Lucií Fionou Šternerovou. Tento kurz vám poskytne postupy a techniky, které vás budou vést k radostnému životu a trvalému vnitřnímu štěstí. Budete se učit, jak vnést do svého života harmonii a soulad, jak vyčistit mysl od zbytečností a jak zaměřovat svou pozornost na to, co skutečně potřebujete.

Kromě toho se naučíte najít sama sebe a dostat se do kontaktu se svým nitrem, jak si udržet nadhled a pracovat s emocemi. Zjistíte také, jak se osvobodit od lpění a manipulace a jak dospět k vnitřnímu štěstí.

Kurz obsahuje deset praktických lekcí, které si můžete stáhnout a nosit při sobě. Kdykoli tak můžete připomenout si některá z témat kurzu a věnovat jim čas.

Pokud hledáte cestu k harmonii, nalezení sebe sama a životnímu optimismu, pak je tento kurz určen právě pro vás. Stačí se jen rozhodnout a začít na sobě pracovat.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu