Čemu věnujete pozornost, to posilujete

Lucie Fiona Šternerová
06.02.2024 10:23

Vstoupit do kurzu

Lekce s názvem „Čemu věnujete pozornost, to posilujete“ je klíčovou lekcí v online video kurzu „Jak vést svůj život k souladu a štěstí“ vedený lektorkou Lucií Fiona Šternerovou. Tato lekce se zaměřuje na důležitost toho, na co soustředíme svou pozornost a jaké to má důsledky. Lekce nás upozorňuje na to, že naše pozornost přitahuje vše, na co se zaměřujeme, a že často děláme chyby při zaměřování své pozornosti.

V rámci tohoto kurzu se naučíte důležité techniky a postupy, které vám umožní vést harmonický a šťastný život. Lekce vám pomůže pochopit, jak vnést do svého života harmonii a souladu a jak vyčistit svou mysl od nepotřebných myšlenek. Podrobně se také naučíte zaměřovat svou pozornost a jakým způsobem to ovlivňuje váš život.

Tento kurz je navržen tak, aby vám pomohl objevit sami sebe a navázat kontakt se svým nitrem. Díky němu si také naučíte udržovat nadhled a poradit si s negativními emocemi. Lekce vám přiblíží nebezpečí lpění a manipulace a ukáže vám, jak rozpustit své ego. Cílem kurzu je naučit vás, jak dosáhnout vnitřního štěstí a vést naplněný život.

Lucie Fiona Šternerová, autorka kurzu, využívá pohádkové bytosti, které symbolicky představují klíčové myšlenky a postupy v jednotlivých lekcích. Tím vytváří příběh, který vás provede celým kursem a ukáže vám cestu ke šťastnému konci vaší vlastní pohádky.

Kromě online videí získáte také deset praktických lekcí, které si můžete stáhnout a mít stále při sobě. Tyto lekce vám budou sloužit jako praktický nástroj a dodatečná podpora při vašem dálkovém studiu kurzu.

Pokud toužíte po harmonii, štěstí a souladu ve svém životě, tento kurz je pro vás. Stačí se rozhodnout a začít pracovat na své vlastní transformaci.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu