Vstoupit do kurzu

V této lekci se budeme zabývat zaměřením pozornosti. Bude nám připomenuta důležitost prožívání přítomného okamžiku a naučíme se, jak, kdy a proč odvést pozornost.

Tato lekce je součástí online kurzu „Jak vést svůj život k souladu a štěstí“, který vede lektorka Lucie Fiona Šternerová. V rámci kurzu budeme postupně získávat znalosti a techniky, které nám pomohou vést harmonický a šťastný život. Lektorka nám ukáže cestu k nalezení sebe sama a životnímu optimismu. Naučíme se, jak vlastními schopnostmi zlepšit okolnosti svého života a začít se z něj těšit.

V rámci kurzu se dozvíme, jak vnést do života harmonii a soulad, proč je důležitá vědomá řeč a jak vyčistit mysl od zbytečností. Tato konkrétní lekce nám přiblíží, jak a proč zaměřovat pozornost. Důležité bude téma nalezení sebe sama a dostat se do kontaktu se svým nitrem. Lektorka nám také ukáže, jak si udržet nadhled, pracovat s emocemi a rozpouštět ego. Bude nás také varovat před nebezpečím lpění a manipulace.

Celý kurz je představován formou pohádkových postav, které nám pomáhají lépe pochopit a provázet námi na cestě k šťastnému životu. Lektorka nás postupně provede jednotlivými tématy a z pochopení a zkoumání nám vytvoří pohádku s dobrým koncem – náš šťastný život.

V rámci kurzu dostáváme také bonus ve formě deseti praktických lekcí, které si můžeme stáhnout a nosit s sebou. Takže kdykoli najdeme chvilku, můžeme si připomenout některé z plnění témat kurzu a věnovat se jim. Je důležité si uvědomit, že každý čas se počítá a my ho můžeme využít k vlastnímu prospěchu.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu