Vstoupit do kurzu

V online video lekci s názvem „Jak pracovat s emocemi“ se dozvíte, jak se lépe vyrovnávat s vašimi emocemi a jak je využívat k vaší výhodě. Emoce mohou být občas nevyzpytatelné, ale my vám ukážeme, jak je správně přijímat a jak s nimi zacházet tak, aby vám přinášely radost a energii, a nikoli aby vás ovládaly.

Tato lekce je součástí videokurzu „Jak vést svůj život k souladu a štěstí“, který vás bude provázet cestou k šťastnému a harmonickému životu. V kurzu se budete učit postupy a techniky, které vám pomohou nalézt svoji vnitřní rovnováhu, pochopit samo sebe a žít naplněný život plný radosti a optimismu.

Lektorkou tohoto kurzu je Lucie Fiona Šternerová, která vám předá své znalosti a zkušenosti v oblasti osobního rozvoje a šťastného života. Lucie se zaměřuje na vzdělávání a osvětu ve vztahu k osobnímu růstu, a proto je správnou osobou, která vám pomůže cestou k vašemu vlastnímu štěstí.

V rámci kurzu se dozvíte mnoho nových informací a nástrojů, které vám pomohou nalézt svůj vnitřní klid a štěstí. Některá z témata, kterými se budeme zabývat, jsou například získání dovedností pro porozumění situacím, které vám přicházejí do života, udržení nadhledu, rozpouštění ega a samozřejmě práce s emocemi.

Čeká vás řada zajímavých a inspirativních lekcí, které vám ukážou, jak prostřednictvím správných postupů a technik můžete dosáhnout vnitřního štěstí a harmonie ve svém životě. Připojte se k našemu kurzu a začněte prožívat život plný štěstí, lásky a úspěchu!

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu