80%

Jak se ubránit manipulaci a řečnickým trikům
online video kurz

  • 38 lekcí
David Gruber

Návod na Jak se ubránit manipulaci a řečnickým trikům

Online video kurz „Jak se ubránit manipulaci a řečnickým trikům“ je ideálním zdrojem informací pro všechny, kdo chtějí zlepšit své komunikační dovednosti a naučit se rozpoznávat manipulaci a řečnické triky.

Lektor kurzu, David Gruber, je nezávislým lektorem s bohatými zkušenostmi v oblasti osobního rozvoje. Je zakladatelem těchto profesí v České republice a má za sebou mnoho úspěšných kurzů a publikací. David Gruber je známý zejména díky technice „Rychločtení Davida Grubera“ a jeho knihy „Jak se efektivně učit cizí jazyk“. Je také odborníkem na odhalování řečnických triků, manipulací a fake news.

Obsah kurzu je velmi obsáhlý a zahrnuje širokou paletu témat. Kurz vás seznámí se slovní agresemi, triky jako je „mlžení“ a „odběhnutí od tématu“ nebo „záměna příčiny a následku“. Další témata zahrnují triky spojené s placenou částí, triky s použitím statistiky nebo paralingvistiky, nejrůznější manipulativní techniky a mnoho dalšího.

V kurzu se setkáte také s mnoha praktickými příklady a cvičeními, které vám pomohou procvičit a aplikovat nově nabyté znalosti. Po absolvování kurzu budete schopni rozpoznat manipulativní techniky a obrnit se proti nim.

Tento online video kurz je vhodný pro všechny, kdo chtějí získat lepší porozumění komunikačním trikům a zlepšit své schopnosti v jednání s lidmi. Bez ohledu na to, zda jste obchodním profesionálem, manažerem, studentem nebo jenom nadšeným čtenářem, tento kurz vám poskytne užitečné nástroje a znalosti.

Připojte se k tomuto online video kurzu a naučte se bránit se manipulaci a řečnickým trikům od jednoho z nejlepších lektorů v oboru.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Jak se ubránit manipulaci a řečnickým trikům

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu