Triky „zneužití protivníkových odpovědí NE“, „zneužitá indukce“ a „nálepkování“

David Gruber
06.02.2024 01:49
Triky „zneužití protivníkových odpovědí NE“, „zneužitá indukce“ a „nálepkování“
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V této lekci kurzu “Jak se ubránit manipulaci a řečnickým trikům” se naučíte tři další triky, které vám pomohou bránit se proti manipulaci a vyhrávat v diskuzích. Prvním trikem je “zneužití protivníkových odpovědí NE”, které se zaměřuje na využívání odpovědí svého protivníka tak, aby se mu to obrátilo proti němu. Druhým trikem je “zneužitá indukce”, která spočívá v manipulaci s příklady a zobecňování. Třetím trikem je “nálepkování”, což je přidělování negativních nálepek a štítků lidem, se kterými nesouhlasíme.

Tento kurz vám poskytne kompletní ochranu před všemi manipulačními triky, které se na vás mohou pokusit použít. Lektor David Gruber je odborníkem na toto téma a ve svých bestsellerových knihách se zaměřuje na odhalování triků a manipulací. V kurzu jsou představeny různé formy triků formou scének předvedených úspěšnými žáky Davida Grubera.

Kromě samotných triků se v kurzu dozvíte také, jak se vyhnout slovní agresi, jak si poradit s “mlžičem”, jaké jsou druhy trikařů a jaké jsou parametry komunikačního střetu. Kurz obsahuje také Multimetodickou tabulku řečnických triků pro oblast náročné komunikace, která vám pomůže rychle najít správnou obranu.

Nyní je ten správný čas naučit se bránit manipulaci a řečnickým trikům. Připojte se k tomuto kurz a získejte nástroje, které vám umožní být vždy krok před ostatními.

Vstoupit do kurzu

Reklama